Instytut Luisa

salon kosmetyczny Sosnowiec – Katowice

sesdermaKosmetyki Sesderma

Firma zajmująca się produkcją i rozwojem innowacyjnych dermokosmetyków. Jej misją jest zrozumienie klientów poprzez wsłuchanie się w potrzeby ich skóry. Założona i prowadzona przez słynnego dermatologa Dr Gabryiela Serrano, cieszącego się uznaniem na świecie, ze względu na swoje zaangażowanie w pracę dla zdrowia i piękna skóry.

sesdermaKosmetyki Epionce

Firma Episciences, Inc została założona w 2002 roku i mieści się w Boise, w stanie Idaho, w USA. Skuteczność i bezpieczeństwo linii Epionce zostało udowodnione w przeprowadzonych ponad 15 niezależnych badaniach klinicznych. Produkty linii Epionce pomagają hamować i zapobiegać procesom starzenia się skóry, jak również wspomagają terapie niektórych chorób skóry.
Epionce jest kompleksową i innowacyjną linia wellness do pielęgnacji skóry poprawiającą jej wygląd i zdrowie poprzez wpływ na własne systemy ochronne i naprawcze skóry.

colorescienceKosmetyki Colorescience

Doświadcz makijażu, który potrafi więcej. Wysokiej jakości kosmetyki Colorescience zostały stworzone, by korygować i kamuflować różnorodne niedoskonałości skóry oraz chronić ją przed niszczącym działaniem słońca i środowiska. Nasze rekomendowane przez dermatologów preparaty można mieszać ze sobą i nakładać warstwami, aby w prosty sposób uzyskać natychmiastowy efekt nieskazitelnej twarzy.

skeyndorKosmetyki Skeyndor

SKEYNDOR od niemal 50 lat tworzy przyszłość branży kosmetycznej, wprowadzając na rynek produkty profesjonalne o unikalnych, zaawansowanych składach.
Jego cechą charakterystyczną jest zastosowanie wyselekcjonowanych substancji aktywnych, które gwarantują najwyższą skuteczność pielęgnacji, podanej w eleganckiej oprawie. Hiszpańska marka jest pionierem w zastosowaniu retinolu i jedną z pierwszych marek kosmetycznych, które wprowadziły produkty na bazie retinolu w czystej postaci.
Linie kosmetyczne, bazujące na autorskiej koncepcji SKEYNDOR the Scientific Skincare, są synonimem najwyższej jakości i efektywności zabiegowej. Spektakularne odkrycia, znajdujące swoje odzwierciedlenie w nowościach produktowych, to wynik precyzyjnych badań naukowych, prowadzonych w laboratoriach Skeyndor.

Jeśli są Państwo zainteresowani zapoznaniem się z ofertą kosmetyków zapraszamy do Instytutu lub prosimy o kontakt telefoniczny.