Instytut Luisa

salon kosmetyczny Sosnowiec – Katowice

Depilacja – laser diodowy

Laserowa terapia usuwania owłosienia Coolite PRO

Usuwanie zbędnego i niechcianego owłosienia na ciele stanowi często duży problem. Każda z metod do tej pory dostępnych na rynku nie gwarantowała stałych efektów, dlatego pojawienie się laserów diodowych zrewolucjonizowało ten obszar kosmetologii.
Urządzenie Coolite PRO to najnowsza technologia depilacji laserowej na rynku, która opiera się o bezpieczne i skuteczne rozwiązania takie jak światłowody, które transmitują impuls świetlny odpowiedzialny za usuwanie owłosienia. Jest to precyzyjny sprzęt, który można stosować na każdy obszar ciała – nawet na delikatne i wrażliwe miejsca.
Kuracja laserem diodowym Coolite PRO jest praktycznie bezbolesna za sprawą częstotliwości aż 10 impulsów na sekundę, a cały zabieg trwa znacznie krócej od tych, które do tej pory były oferowane przez konkurencyjne salony kosmetyczne.

depilacja laserowa

Warto skorzystać z depilacji laserowej!

Zbędne włoski na ciele nie tylko przeszkadzają w trakcie wakacji, gdy chcemy założyć strój kąpielowy czy lekkie i zwiewne ubrania. Owłosienie przeszkadza również w zachowaniu odpowiedniej higieny ciała, dlatego ich usunięcie ma podłoże medyczne, nie tylko estetyczne. Tradycyjne metody – golenie, depilacja woskiem czy elektroliza są skuteczne wyłącznie na krótki okres i niosą za sobą ryzyko – chociażby wrastania włosów pod skórę czy reakcji alergicznych oraz blizn. Korzystając z depilacji laserowej Coolite PRO wybierają Państwo najbezpieczniejszą i najskuteczniejszą metodę na rynku!
Laser diodowy korzysta z selektywnej dynamiki światła i ciepła, a więc wiązka światła jest absorbowana przez włoski i ich barwnik, nie przez skórę. Tym samym, zniszczeniu ulegają wyłącznie cebulki zbędnego owłosienia, a tkanki skóry pozostają całkowicie nietknięte i bezpieczne. Taka depilacja gwarantuje długotrwałe efekty, bez bólu, bez zagrożenia.
Zachęcamy do kontaktu z naszymi kosmetologami, a także do skorzystania z naszej oferty!