Instytut Luisa

salon kosmetyczny Sosnowiec – Katowice

Kształtowanie sylwetki – endomasaż

Kształtowanie sylwetki endomasażem z falą radiową i podczerwienią

Zabiegi medycyny estetycznej pozwalają nie tylko na szybkie efekty i lepszą, ładniejszą sylwetkę, ale i pobudzają skórę od wewnątrz do wzmożonej pracy. Tym samym osiągane rezultaty będą się utrzymywać znacznie dłużej, a nawet poprawią procesy biologiczne i kondycję samej skóry. Zobacz czy kształtowanie sylwetki endomasażem jest tym zabiegiem, którego szukasz!

Endomasaż jest procesem przyjemnym, bezpiecznym i niektórzy z pacjentów uważają, że relaksującym. Polega na połączeniu najlepszych technik stosowanych do tej pory w medycynie estetycznej – fal radiowych, promieniowaniu IR, masażu, a także zastosowaniu profilowanych rolek oraz światła LED. Każdy jeden element pobudza inny obszar skóry i poprawia procesy biologiczne, jakie zachodzą w tkankach. Światła i fale przenikają w głąb, pobudzając odpowiednie partie do pracy, w tym do naturalnej produkcji kolageny – źródła młodości! W ten sposób można skutecznie zatrzymać proces starzenia, a nawet go cofnąć.

kształtowanie sylwestki - liporadiologiaPacjenci, którym zalecamy kształtowanie sylwetki endomasażem przychodzą do nas z problemami skórnymi, głównie jest nią brak jędrności i nawilżenia, cellulit, głębokie zmarszczki, luźna skóra, która nie chce powrócić na miejsce (np. worki pod oczami) czy też chcą zrobić korektę kształtu twarzy. Endomasaż można zastosować niemal na każdy obszar ciała – brzuch, uda, twarz, podbródek czy pośladki. Zapraszamy na konsultacje, a ustalimy odpowiedni plan działania oraz wskażemy efekty, jakich można się spodziewać po zabiegach.

Endomasaż poprawia krążenie w skórze oraz wspomaga proces naturalnego tworzenia się kolagenu. Dodatkowo ujędrnia skórę, a także działa antycellulitowo oraz skutecznie odejmuje lat. Zabieg trwa od 30 do 60 minut w zależności od partii ciała i skali. Nie jest on inwazyjny i w całości bezpieczny do stosowania. Nie powoduje żadnych skutków ubocznych.