Instytut Luisa

salon kosmetyczny Sosnowiec – Katowice

Osocze bogatopłytkowe – wampirzy lifting

osocze bogatopłytkowe - wampirzy liftingOsocze bogatopłytkowe – wampirzy lifting to naturalny sposób na zatrzymanie czasu

W obecnych czasach szukamy metody na zatrzymanie ubiegającego czasu na własnej skórze. Zabiegi z medycyny estetycznej oferują bogaty wachlarz możliwości, dlatego w zależności od potrzeb i preferencji można dobrać odpowiednie rozwiązanie. Osocze bogatopłytkowe to propozycja dla tych osób, które szukają najbardziej naturalnego, bezpiecznego i biokompatybilnego zabiegu dla swojej skóry.

Zabieg polegający na podawaniu osocza bogatopłytkowego to przede wszystkim naturalne odmłodzenie, a także szybka i skuteczna regeneracja skóry polegająca na wykorzystaniu materiału pacjenta. W ten sposób można osiągnąć najlepsze efekty bez ryzyka, uczulenia czy strachu przed wprowadzaniem „obcych” preparatów. Cały proces polega na pozyskaniu krwi pacjenta poprzez specjalny zestaw, próbka jest pozyskiwana w sterylnych warunkach, następnie umieszczana w profesjonalnej wirówce laboratoryjnej, aby oddzielić płytki krwi od reszty składników działając prędkością urządzenia. Zagęszczając płytki umieszcza się następnie w osoczu krwi, by następnie za pomocą strzykawki wprowadzić je w okolice skóry, która została dotknięta przemijającym czasem.

Najczęściej pacjenci, którzy decydują się na zabieg z osocza bogatopłytkowego tzw. wampirzy lifting przychodzą do nas by zrewitalizować skórę i nadać jej piękniejszy i młodzieńczy wygląd. Efekty procesu widać gołym okiem już po pierwszym cyklu. Skóra staje się lepiej ukrwiona, panuje na niej jednakowy koloryt, widać spłycenie zmarszczek i nadanie blasku.

Poza widocznymi efektami, osocze bogatopłytkowe przyczynia się do powstawania naturalnego kolagenu, a także lepszemu ukrwieniu naczynek. Bardzo często też zabieg stosuje się jako pomoc przy gojeniu się skóry po skomplikowanych zabiegach medycyny estetycznej.

Gorąco polecamy wypróbowanie metody – jest ona w 100% bezpieczna, ponieważ pobierany jest własny materiał, który gwarantuje biokompatybilność jak i immunologiczną neutralność.