Instytut Luisa

salon kosmetyczny Sosnowiec – Katowice

Plazma frakcyjna ARC

bliznaW korekcie opadających powiek, usuwaniu głębokich zmarszczek, blizn, a także przebarwień i nierówności skórnych pomoże plazma frakcyjna ARC. To nowoczesne urządzenie dopiero wchodzi na rynek krajowy i już zbiera pozytywne recenzje! Jako niechirurgiczny lifting sprawia, że zabieg jest bezpieczny, ale i bardzo skuteczny. Pomimo stosowania wiązek plazmy, dzięki którym powstaje łuk elektryczny, przez ciało pacjenta jak i kosmetologa nie przechodzi prąd.

Urządzenie wydziela wiązki plazmy, które powstają za sprawą jonizacji gazów z powietrza. Efektem jest łuk elektryczny, który po zetknięciu się ze skórą, działa miejscowo – obkurcza skórę, przez co redukuje nawet głębokie zmarszczki i blizny. Zaletą plazmy frakcyjnej ARC jest bezpieczeństwo jej stosowania – po zabiegu nie pojawia się stan zapalny czy krwawienia. Plazma działa wyłącznie na podstawową warstwę skóry właściwej.

Głównym wskazaniem do stosowania zabiegów za pomocą plazmy frakcyjnej ARC jest lifting okolicy oka tzw. korekta opadających powiek, a także poprawa owalu twarzy, redukcja zmarszczek (nawet tych głębokich), a także zmarszczki palaczausuwanie wszelkich nierówności skórnych – przebarwień, zmian, blizn czy rozstępów. Stosowanie plazmy frakcyjnej ARC pozwala na szybkie osiągnie zakładanych efektów bez użycia inwazyjnych metod i wizyty u chirurga!

W trakcie procesu redukowania zmarszczek, blizn czy też korekty powiek za pomocą plazmy frakcyjnej ARC nie trzeba rezygnować z życia codziennego. Plazma nie pozostawia sińców czy nieestetycznych śladów po zabiegu, wystarczy delikatny makijaż, aby zakryć miejsca, które były leczone.

WSKAZANIA DO ZASTOSOWANIA PLAZMY FRAKCYJNEJ ARC:

  • lifting opadających powiek bez użycia skalpela,
  • redukcja nawet głębokich zmarszczek, które pojawiają się przede wszystkim w okolicach oczu, ust czy przy uszach,
  • redukcja blizn i zmian skórnych, które powstały na skutek rozciągania się tkanki,
  • redukcja brodawek, kurzajek i włókniaków różnego pochodzenia

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU:

  • ciąża i okres karmienia piersią,
  • wszelkie choroby skóry (nowotwory, zapalenie skóry na tle bakteryjnym i wirusowym)
  • cukrzyca

Zachęcamy do umawiania wizyt przed zabiegiem. Konsultacja stosowania plazmy frakcyjnej ARC oraz omówienie całego procesu, wyeliminowania przeciwwskazań jest niezbędne do prawidłowego przeprowadzenia zabiegu. Zwykle przeprowadza się od jednego do trzech zabiegów, aby osiągnąć planowane efekty. Przerwy między procesami powinny wynosić około 40 dni, jednak ilość zabiegów jak i przerwy są ustalane indywidualnie z pacjentami.