Instytut Luisa

salon kosmetyczny Sosnowiec – Katowice

Powiększanie ust

Zabieg wypełniania ust kwasem hialuronowym wykonuje się pod miejscowym znieczuleniem. Trwa około 15-20 minut, a jego efekty są widoczne od razu po podaniu substancji do skóry.
Ostrzykując skórę tym produktem uzyskujemy ładny naturalny efekt wygładzenia skóry i odmłodzenia twarzy.
W przeciwieństwie do innych wypełniaczy kwas hialuronowy nie powoduje alergii i jest w 100% bezpieczny! Nie pozostawia pod skórą żadnych grudek i nie stymuluje chorób tkanki łącznej, nie zaburza pasażu substancji odżywczych. W czystej postaci rozkłada się w ciągu 24 godzin od podania preparatu do skóry, jest biodegradowalny. Odmiana, która jest wykorzystywana w wypełniaczach jest sieciowana, dzięki temu ma dłuższą trwałość.
Implanty składowo oparte są na stabilizowanym kwasie hialuronowym – substancji, która w naturalny sposób występuje w skórze. Preparaty podawane są poprzez iniekcje, przy czym umiarkowanie aplikowane wypełnienie zapewnia względnie wysokie odczucie naturalności i komfortu. Brak ziarnistości w stosowanych przez nas wypełniaczach sprawia, że doskonale rozprowadzają się w miejscach iniekcji, formując gładką, kulistą powierzchnię bez wrażenia „ziarenek piasku”. Implanty założone w tkance ust są bardziej wyczuwalne od tych uzupełniających zmarszczki. Stosuje się trzy metody wypełniania kwasem hialuronowym:

  • Konturowanie – polega na wprowadzeniu materiału w kontur ust. Powiększenie ust jest subtelne. Fenomenalnie sprawdza się ta technika przy zmarszczkach typu pin-code (zmarszczki palacza) i  w związku z tym technika ta jest nawet lepsza do ich redukcji niż ostrzykiwanie każdego z wzgłebień bezpośrednio. Zabieg konturowania daje nam zatem dwa w jednym: powiększa usta i wygładza ewentualne zmarszczki
  • Wypełnianie – polega na założeniu depozytu kwasu w czerwieni wargowej – typowe powiększanie
  • powiększanie ustModelowanie – techniki łączone – gdzie tworzymy wybrane kształty np. dwie lub jedna poduszkę na dolnej wardze, wgłębienie bądź wybrzuszenie na górnej itp.